Systemy inteligentnego sterowania domem cieszą się coraz większą popularnością. Zalet takiego rozwiązania jest wiele, jednak najważniejszą jest fakt, że mamy możliwość zaoszczędzenia sporej sumy pieniędzy na rachunkach. Na szczególną uwagę zasługuje propozycja firmy TECH Sterowniki, która proponuje inteligentny system sterowania ogrzewaniem, dzięki któremu funkcjonowanie w domu stanie się o wiele prostsze. Przyjrzyjmy się, co dokładnie dzięki niemu zyskamy.

Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym? To możliwe z firmą TECH Sterowniki!

Propozycją, którą warto rozważyć w pierwszej kolejności, jest inteligentny system sterowania ogrzewaniem grzejnikowym, przygotowany przez firmę TECH Sterowniki. Składa się na niego zestaw urządzeń bezprzewodowych, których zadaniem jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania instalacji grzewczej. Dają one możliwość ustawienia dowolnej temperatury w wybranych przez nas pomieszczeniach. Istnieje także możliwość zaprogramowania konkretnego harmonogramu grzania.

Zestaw zawiera w sobie kilka elementów składowych. Są to przede wszystkim czujniki i regulatory pokojowe, głowice grzejnikowe oraz urządzenie nadrzędne do sterowania całym systemem. Tego rodzaju rozwiązanie jest chętnie stosowane przez właścicieli domów prywatnych, ale także w biurach oraz hotelach. Zastosowanie wspomnianego systemu potrafi przynieść gospodarstwu domowemu bardzo duże oszczędności na rachunkach.

Inteligentny system sterowania ogrzewaniem podłogowym od TECH Sterowniki

Innym produktem oferowanym przez firmę TECH Sterowniki jest kompleksowy system sterowania ogrzewaniem podłogowym. Jeżeli posiadasz w domu popularną „podłogówkę”, rozwiązanie to pozwoli na zdalne sterowanie nią. Ten zestaw również składa się z trzech elementów. Są nimi: regulatory pokojowe, sterownik główny, a także siłowniki termoelektryczne montowane w rozdzielaczu. Ten innowacyjny system to kolejne oszczędności poczynione na rachunkach.

Z tego typu rozwiązaniami możemy spotkać się głównie w przypadku domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Czasem jednak można je także spotkać w obiektach komercyjnych, ponieważ firmy zaczynają dostrzegać wartość w tego typu systemach. Warto również zaznaczyć, że system ten sprawdzi się nie tylko w przypadku nowo wybudowanych domów. Można go zamontować także w starym budownictwie podczas remontu, gdyż nie ingeruje on mocno w posadzkę.

Co oferuje innowacyjny system Sinum?

System inteligentnego sterowania domem Sinum to flagowy produkt firmy TECH Sterowniki. Oba opisane wyżej rozwiązania wchodzą w jego skład. Dzięki temu systemowi mamy możliwość przejąć pełną kontrolę nad zarządzaniem swoim gospodarstwem domowym. Pozwala on zdalnie zmieniać temperaturę w konkretnych pomieszczeniach, dostosowując ją do swoich potrzeb. To jednak nie wszystko. Sinum zapewnia także sterowanie oświetleniem i roletami.

Zdalne zarządzanie domem nie byłoby możliwe bez specjalnej, dedykowanej aplikacji mobilnej Sinum Cloud. Umożliwia ona podzielenie mieszkania na poszczególne pomieszczenia i zarządzanie osobno każdym z nich. Dzięki aplikacji możemy również na bieżąco śledzić stan zużycia energii i wprowadzać korekty w ustawieniach. To naprawdę innowacyjne rozwiązanie, które pozwala sterować domem za pomocą kilku kliknięć.

 

Artykuł sponsorowany

admin

0 thoughts on “Tech Sterowniki: Rewolucja w Zarządzaniu Ogrzewaniem

  1. Trzeba mieć jakiś pomiar grzejników, by panować nad kosztami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *